Jana Remerová

TIBETSKÉ MISKY

Dobrý den

Tibetské mísy, misky, zvonky, činelky aj. netradiční hudební relaxační nástroje jsou nástroji, které moc ráda užívám při svých muzikoterapeutických vystoupeních, koncertech, seminářích, vstupech, akcích, hraní, prociťování a různých formách použití těchto nástrojů, které ladí nejen naše tělo, ale i potěší naši duši.

Nabízím vám pro váš klub, centrum, společenství, kamarády, vaši rodinu a Vás osobně chvíle pohody, učení, sebepoznání s tibetskými mísami, miskami, zvonky, činelky a jinými relaxačními hudebními nástroji.


Používám následující formy akcí :

 

Koncert relaxační - poslechový nebo interaktivní - součástí koncertu je prociťování vibrací na těle

MiskoHRANÍ - SeniorHRANÍ - jejich modifikace přizpůsobená požadavkům vaší skupiny   

MimiRelax - akce pro děti se sourozenci, batolata s rodiči, pro těhotné ženy

Kurzy - učení hry, sebepoznání (Poznej své bloky), kurz pro učitele a terapeuty (Základy a pokračování MiskoHRANÍ, Rezonance)

Individuální opečování - Harmonizace-Hudební masáž-Rezonance

Co jsou tibetské mísy? 

Tibetské mísy jsou velmi starým, ale zároveň moderním hudebním nástrojem, který je používaný např. i v moderní medicíně jako odstraňovač stresu, hraní na tyto nástroje navozuje příjemnou relaxaci, která má za důsledek jejich uznávané léčivé výsledky. Odpočinutá mysl je pak tvořivější a zvětšuje se její schopnost přijímat nové podněty – učení. 

Dokonalostí tibetských mis je i ten fakt, že i naučení se hry na tento nástroj je jednodušší než na jiné, v rámci získání relaxačního efektu. Tóny tibetských mís jsou bohaté na alikvótní (samodozvučné) tóny, které synchronizují mozkové vlny a hemisféry a dodávají pocit zklidnění a uvolnění.

  Další informace nadete podrobněji dle cílové skupiny :

- pro školy mateřské i základní najdete na www.MiskoHRANI.cz

- pro střední školy, centra a kluby můžete shlédnou na www.Muziko-terapie.cz

- pro dětská centra a těhulky k vidění na www.MIMIrelax.cz 

- pro dospělé i seniory www.SeniorHRANI.eu

- pro individuální relaxační či ozdravné ošetření najdete na www.HARMONIZACE.eu

- o kurzech najdete dále zde na www.TibetskeMisky.cz

- o připravovaných akcích zde

- o uskutečněných akcích zde a na dlaších mých webech a facebooku Tibetske Misky

                                                     Příjemné tóny přeje    Jana Reme

Více o mých ostatních akivitách na www.Remerova.cz

  

 Kdo jsem ?

Jmenuji se Jana Reme, jsem muzikoterapeutka, průvodkyně životem, regresními světy, bloky, nefunkčními vzorci a programy na cestě k vaší spokojenosti, radosti, lásce k sobě (pro dětské i dospělé klienty) i Bohu. Koncertuji, jako muzikoterapeutka seznamuji a vyučuji hru především na tibetské misky děti, žáky, dospělé i seniory, hraji při různých příležitostech, spojuje oba proudy terapií do seminářů typu „Skrze tóny tibetských misek poznej svoje bloky“. Nabízím léčebnou a harmonizační rezonanci na vašem těle, individuální, partnerskou i skupinovou. Jsem také lektorka a konzultantka.Ráda vytvářím energetické obrazy výtvarnou technikou „encaustica“.


Relaxace. Meditace. Koncert. Tibetské misky. Zvuk. Tón. Rezonance. Očista. Všechna tato slova můžete spojit v PROŽITEK, který vás čeká. Hloubka zvuku tibetských misek, mís, zvonků, andělských křídel a jiných nástrojů, jejich točivá rezonance, dává cestu k hlubokému uvolnění sebe, těla a  možnost procítit svoji vlastní duši, nahlédnou do ní a osvěžit se v tónech léčbných a harmonizačních nástrojů. Můžete se sami propojili s jedním z tónů a nechali se jím léčit, vést a žít souhru s tímto vyjádřením kvality zvuku.

A máte-li chuť ochutnat to, co uslyšíte ? Ukázka z CD "Už zním..."  je pro Vás přichystána na www.remerova.cz www.tibetskemisky.cz , www.miskohrani.cz.

 

Obal CD Už zním ...

Jana_obal_CD_OK.jpg

Oblíbené odkazy

Jana Reme, ing.
Palackého třída 137
777454579 - 604227856